Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEXC 0 İşlem Ücreti Etkinliğini Başlattı!
#1
o95hllk.jpeg


MEXC Global'ın yeni etkinliğine hoşgeldiniz. 1 Aralık 2022'de başlayacak olan tüm vadeli işlemler çiftlerinde sıfır piyasa yapıcı işlem ücreti etkinliği tam olarak ne zaman bitecek bilmiyoruz.

Bu etkinliğe katılmamızın tek şartı bulunuyor. MEXC Global'de ücretsiz üyelik oluşturmak ve etkinliğe katılım sağlamak. Hesap üyeliği için bu makalede paylaştığımız linki kullanabilirsiniz.

Kendinize güvenin, sizde bu etkinlikte kârlı çıkacaksınız ve kesinlikle kendinizi borsada ileri seviyelere taşıyacaksınız.

Neden mi MEXC Global? Son yılda küresel anlamda ilk 10'a giriş sağladı  ve bizim için tamamen güzel performans gösterecek projeleri seçiyor, hem bizim hem kendilerinin kazanmalarını sağlıyor.

Son dönemlerde borsa tamamen MEXC ile ilerliyor. %50 net kazanç ve referans indirimi ile üyelerin baş tacı haline geldi.

Sadece bu etkinlik değil hemen hemen her hafta her ay yeni etkinlikler başlatarak MEXC üyelerini kendine hayran bırakıyor.  Son olarak kullanıcı güvenliği MEXC'in ön planda bulundurduğu bir husustur.
Risk Uyarısı


Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping